Szczepanik Specjalistyczny zakład elektromechaniczny

Oferta

Firma specjalizuje się w naprawach bardzo nietypowych silników elektrycznych, agregatów prądotwórczych,
silników prądu stałego i wirników tachoprądnic.


Remonty silników elektrycznych:

Przezwajamy silniki elektryczne prądu stałego oraz przemiennego większości popularnych typów. Specjalizujemy się w kompleksowym remoncie silników o mocy od 0,18kW do 40kW. Do naprawy używamy drutu miedzianego w podwójnej izolacji elektrycznej, odpornego na temperaturę do 200°C. Dodatkowo każde nowo wykonane uzwojenie poddajemy procesowi impregnacji lakierem elektroizolacyjnym, co dodatkowo zwiększa jego odporność na warunki atmosferyczne oraz zwiększa izolację elektryczną. Wykonujemy zarówno naprawy elektryczne (przezwajanie) jak i mechaniczne tj. wymiana łożysk, uszczelniaczy, naprawy powłoki lakierniczej itp.
W przypadku silników zdekompletowanych jesteśmy w stanie zaoferować większość części zamiennych, takich jak: łapy montażowe, przewietrzniki, osłony przewietrzników, tabliczki zaciskowe i wiele innych. Podczas każdej naprawy sprawdzamy stan elementów mających wpływ zarówno na pracę silnika jak również na bezpieczeństwo jego użytkowników. W razie wykrycia nieprawidłowości w tym zakresie informujemy klienta o potrzebnych modyfikacjach lub naprawach.


Serwis elektronarzędzi:

Serwisujemy elektronarzędzia większości wiodących producentów. Stosujemy oryginalne części zamienne, a na wyraźne życzenie klienta proponujemy także tańsze zamienniki niektórych podzespołów. Wykonujemy zarówno naprawy mechaniczne jak i elektryczne. Specjalizujemy się w serwisie elektronarzędzi takich producentów jak BOSCH, BLACK&DECKER, DeWALT, CELMA, EINHELL, HITACHI, HILTI, MAKITA, METABO i wielu innych.


Przezwajanie wirników:

Dodatkowo zajmujemy się także profesjonalnym przezwajaniem wirników pochodzących z narzędzi nietypowych, których produkcji zaprzestano lub do których trudno zdobyć oryginalne części zamienne. Regenerujemy także wirniki prądu stałego, pochodzące z różnego rodzaju maszyn przemysłowych. Podczas naprawy wszystkie przezwajane wirniki otrzymują nowy komutator oraz są wyważane,
co zapewnia ich długotrwałą i bezawaryjną pracę.

Na przezwojone wirniki, zamontowane w naszym serwisie udzielamy pisemnej gwarancji.